Çeşitli konseptler ve taleplerle yapay zekaya ürettirdiğim portreler: 1600’lerde bir çiftçi de oldum, Gotham City’de bir dedektif de

13 Aralık 2022
Teknoloji, Yapay Zeka

Özellikle MidJourney V4 ile son 2 haftada ürettiklerim çok etkileyici, sevdiğim birkaç örneği buraya yüklüyorum.

Şu meydanlarda çizim yapan ressamlar artık bilgisayarlı bir tezgah açıp çizdirsin yapay zekaya, bıraksınlar bu işi. 😁 Şaka tabi ama bu işin sonu nereye gidiyor, ön görmek zor. V4 ile oynamaksa çok eğlenceli.

Dipnot: Bu çizimlerin tamamını, bu gönderideki en alttaki fotoğrafı referans göstererek ürettirdim.

Referans olarak kullanılan fotoğraf:

İlgili eski yazım burada. Yapay zeka ile arayüz tasarımı hakkında yazım burada. Bazı örnek üretimlerim burada. Yapay zekaya kod yazdırma yazım burada.

Bu yazı, daha önce bir sosyal ağda paylaşılan şu gönderinin yansımasıdır. 13.12.22 tarihinde blog.numancebi.com adresinde yayımlanmış olan "Çeşitli konseptler ve taleplerle yapay zekaya ürettirdiğim portreler: 1600’lerde bir çiftçi de oldum, Gotham City’de bir dedektif de" başlıklı bu yazı izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtilmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda lütfen e-posta ile izin isteyiniz. Hassasiyetiniz icin teşekkür ederim. Web ve uygulama arayüz tasarımı, UX danışmanlığı veya başka bir tasarımsal ihtiyacınız varsa kişisel siteme göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.