Çeşitli konseptler ve taleplerle yapay zekaya ürettirdiğim portreler: 1600’lerde bir çiftçi de oldum, Gotham City’de bir dedektif de

13 Aralık 2022
Teknoloji, Yapay Zeka

Özellikle MidJourney V4 ile son 2 haftada ürettiklerim çok etkileyici, sevdiğim birkaç örneği buraya yüklüyorum.

Şu meydanlarda çizim yapan ressamlar artık bilgisayarlı bir tezgah açıp çizdirsin yapay zekaya, bıraksınlar bu işi. 😁 Şaka tabi ama bu işin sonu nereye gidiyor, ön görmek zor. V4 ile oynamaksa çok eğlenceli.

Dipnot: Bu çizimlerin tamamını, bu gönderideki en alttaki fotoğrafı referans göstererek ürettirdim.

Referans olarak kullanılan fotoğraf:

İlgili eski yazım burada. Yapay zeka ile arayüz tasarımı hakkında yazım burada. Bazı örnek üretimlerim burada. Yapay zekaya kod yazdırma yazım burada.

🪞 Yansıma içerik: Daha önce bir sosyal ağda yayımlanmıştır. 13.12.22 tarihinde blog.numancebi.com adresinde yayımlanmış olan "Çeşitli konseptler ve taleplerle yapay zekaya ürettirdiğim portreler: 1600’lerde bir çiftçi de oldum, Gotham City’de bir dedektif de" başlıklı bu yazı izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtilmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda lütfen e-posta ile izin isteyiniz. Hassasiyetiniz icin teşekkür ederim. Web ve uygulama arayüz tasarımı, UX danışmanlığı veya başka bir tasarımsal ihtiyacınız varsa kişisel siteme göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Blog Hakkında:

Bu bloga, sosyal ağlarda kaybolmasını istemediğim yazılarımı ve paylaşımlarımı ekliyorum. Ben ve işlerim hakkında bilgi edinmek için kişisel siteme ve portfolyoma göz atın.
İş Bağlantıları: Kişisel Site (Hakkımda) Portfolyo (Çalışmalarım) Tasarım Talep Formu Sosyal Medya Hesaplarım: LinkedIn Profilim X (Twitter) Hesabım Blog Yansımaları: Medium (Tasarım Ağırlıklı) Medium (in English) RSS Beslemesi Kısayollar: Tasarım Hk. Sıkça Sorulanlar Film ve Dizi Tavsiyelerim İlk Blog Gönderim Blogda arama:
2007-2024 © blog.numancebi.com