Tamamen “Art” Niyetle Seçilen, 2016 Yılının En İyi Moda Filmleri

27 Eylül 2016
Film, Moda, Reklam, Tasarım

Geçtiğimiz yıl moda filmleri festivali kapsamında gösterilen filmlerden favorilerimi paylaşmıştım. O listeyi görmediyseniz buradan buyrun. Bu defa festival öncesi gözüme çarpanlardan beğendiklerimi paylaşmaya karar verdim. Festivalden sonra “festivalde gösterilen” filmlerden hoşuma gidenleri paylaşabilirim yine belki. Merak ettiğim husus; acaba benim burada şu anda paylaştığım filmlerden festivalde gösterilecek olan var mı, yok mu? :)


NARCISSE – ISSEY MIYAKE

Harts // Power

H&M – Go Green. Wear Blue.
Sondaki gömlek kolu sahnesi kalp ben.

Building—Block | At work
Bakın bu tarz yaratıcı ve sade fikirlere bitiyorum. O kadar temiz iş ki öv öv bitmez. Georgia Tribuiani eseri, Instagram’i de çok şekil, bir bakın bence.

A Model Muse: Gwendoline Christie – NOWNESS

My Coccinelle
Geçtiğimiz yıl festivalde buna çok benzer konseptte üretilmiş bir film vardı, yine de benzerlik beni rahatsız etmedi, hoş olmuş.

Lily Aldridge for Michael Kors
Keşkeler keşkesi o müzik biraz daha düzgün kayıt olsaymış. Yaratmak istediğin imajı yarattın anlıyorum ama kulak tırmalıyor, her şey istediğimiz gibi olmuyor bazen.

FENDY AND THIERRY LASRY
Evet model o şarkıcıya çok benziyor.

dirty image
Leica T ile çekmişler. Aralarında enerjisi ile beni benden alan bu oldu.

OUT OF FLUX

Iluminoo için bir deneysel dans filmi “Vagalume”

R Magazine s’16

Subject One

KENZO WORLD
Bana göre şu ana dek yapılmış en iyi moda filmi budur. Bu yılın favorisi bence bu. Çıktığı günden beri sağda solda paylaşmıştım zaten, takip edenler biliyordur. Kaç kez izlediğimi ben bile bilmiyorum. Dehşet!

ARTIFACTS

DIOR EAU SAUVAGE

Pippin and the Pursuits of Life

NARCISSE
Kısa ama öz. Karşıtlığı ile etkileyici. Xavier Ron Tap eseri müzik de iyi temsil etmiş.

VOGUE // Adriana Lima

ORANGE IS … | SALVE Magazine
Evet, tikkanı kapatıyoruz.

Moda Filmleri Festivali ikincisiyle Kasım’da Zorlu’da.

27.9.16 tarihinde blog.numancebi.com adresinde yayımlanmış olan "Tamamen “Art” Niyetle Seçilen, 2016 Yılının En İyi Moda Filmleri" başlıklı bu yazı izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtilmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda lütfen e-posta ile izin isteyiniz. Hassasiyetiniz icin teşekkür ederim. Web ve uygulama arayüz tasarımı, UX danışmanlığı veya başka bir tasarımsal ihtiyacınız varsa kişisel siteme göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.