WP DashboardLike teması: İlk 2 ayın istatistikleri

28 Şubat 2009 Cumartesi 21:48
Tasarım

WordPress Coltrane’in yönetim panelini baz alarak geliştirdiğim WP DashboardLike teması beklenenden fazla ilgi gördü, özellikle yabancı bloglarda adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

wp_dashboardlike

WP DashboardLike, aralarında InstantShift ve SpeckyBoy gibi blogların da bulunduğu onlarca yerli ve yabancı sitede tanıtıldı. Temayı 26 Aralık 2008′de duyurmuştum. Bugüne (28 Şubat 2009) kadar, yani iki aylık süre zarfında 382 kez İngilizce sürüm, 236 kez de Türkçe sürüm olmak üzere  toplamda 618 blogda kullanıldı. Binlerce okur bu arayüz ile siteleri görüntüledi.

Bu da büyük bir mutluluk ve motivasyon oldu benim için. Temayı bloglarında tanıtan, bağlantı veren herkese bir kez daha teşekkür ederim.

28.2.09 tarihinde blog.numancebi.com adresinde yayımlanmış olan "WP DashboardLike teması: İlk 2 ayın istatistikleri" başlıklı bu yazı izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtilmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda lütfen e-posta ile izin isteyiniz. Hassasiyetiniz icin teşekkür ederim.

Bu blogda 2007'den beri sosyal ağlarda kaybolmasını istemediğim konularda yazıyorum. İşlerim ve benim hakkımda bilgi edinmek için portföyüme gözatın.
2007-2022 © blog.numancebi.com