Kripto paralarla yolları ayırma vakti geldi (şimdilik)

7 Mayıs 2020 Perşembe 14:34
Ekonomi, Kişisel

2021 başı güncellemesi: Ee şey 👉  👈  😬   ben rahat duramadım.


Kripto paralarla acısıyla tatlısıyla birkaç yıl geçirdik, alacağımızı aldık, vereceğimizi verdik; eşsiz bir deneyimdi.

Bu süreçte hep birkaç yıllık kazancımla oynadığım için (borsalardaki alım satım işlemlerimin hacmi) her zaman büyük risk vardı ve heyecanı da aynı oranda yüksekti. Başlarda keyifliydi, sonra strese sebep olmaya başladı, uzun süredir de durağandı, pek işlem yapmıyordum bir yıldır.

Birkaç ay önce çıkış hazırlığı olarak alt coinlerin (130+ tür coin ve token vardı, bunlardan 3-4 tanesi iflas etmişti) hepsini BTC’de topladım, sonra onunla al-sat yaparak biraz daha artırdım miktarı.

Dün itibariyle son coin’i de satarak tamamen çıktım. Yara almadan atlatan azınlıktanım muhtemelen.

En büyük getirisi kripto para borsalarına dair kazandırdığı deneyim, en güzel yanı da bu konu üzerine açtığım ve yüzlerce kişinin dahil olduğu (zamanla eriyip onlarca kişiye düşen ama ruhunu pek kaybetmeyen) kripto para gruplarındaki muhabbetlerdi. 🤗

İleride belki yine bu heyecanı yaşamak istersem (BTC çakılırsa falan) tekrar girebilirim. 🤫


Eliniz boş dönmeyin, gelmişken bir şarkı armağan edeyim…

7.5.20 tarihinde blog.numancebi.com adresinde yayımlanmış olan "Kripto paralarla yolları ayırma vakti geldi (şimdilik)" başlıklı bu yazı izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtilmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda lütfen e-posta ile izin isteyiniz. Hassasiyetiniz icin teşekkür ederim.

Bu blogda 2007'den beri sosyal ağlarda kaybolmasını istemediğim konularda yazıyorum. İşlerim ve benim hakkımda bilgi edinmek için portföyüme gözatın.
2007-2022 © blog.numancebi.com