📚 Son Okuduğum Kitaplar

1 ay önce, Editörün Seçimi, Kitap kategorisine eklendi.

Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum.

Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir listesini paylaşacağım buradan. Her seferinde bu yazıyı güncelleyeceğim, eklemelerle. Bazısını ilk kez, bazısını ikinci kez okuyor olabilirim ama her halükarda bir kitaba başlamadan önce o kitaba ayıracağım vakit önemli olduğu için iyi bir ön araştırma yaptığımı hatırlatayım. Dolayısıyla bu listede -bana göre- hiç boş kitap yok. Her biri bana bir şeyler katmış kitaplar, size de katabilir.

Nisan 2017

  1. Dönüşüm, Franz Kafka
  2. Otomatik Portakal, Anthony Burgess
  3. Dahi Diktatör, Celal Şengör
  4. Simyacı, Paulo Coelho
  5. Babaya Mektup, Franz Kafka

Mart 2017

  1. Sapiens: Hayvanlardan Tanrılara – İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi, Yuval Noah Harari (İlgili Yazım)
  2. Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali
  3. Küçük Prens, Antoine de Saint-Exupery
  4. Hamlet, William Shakespeare
  5. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Peyami Safa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bunlar da İlginizi Çekebilir


Dizket: Bildiğin Etiket, Laptop Etiketi Dizket, geçen ay tanıştığım bir firma. Her tür cihaza giydirebilecekleri bir etiketleri var. Notebook, PS3 ve iPod’a uygun ya da dilediğiniz farklı... (8 sene önce)
Soluk Mavi Noktamızı, Dünyamızı Tekrar Düşünün Dünya, uzaydan pek bir şey ifade etmeyen küçük  soluk mavi bir nokta gibi de dursa, bizim için çok şey ifade ediyor demiş şair. Dünyamızı tekrar... (1 sene önce)
UX Alive 2017’den “UX Ne ki?” Diyenleri de İlgilendiren Notlarım ve Konferans Günü Özeti Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, benim de DH adına ikinci kez katıldığım kullanıcı deneyimi konferansı UX Alive, alanında Orta Doğu ve Avrupa'nın... (3 hafta önce)
Daha fazlası için tıklayınız →
Numan ebi Blog sayfama hosgeldin. Henuz tanismadiysak ben Numan, kullanici-merkezli web siteleri ve mobil uygulama arayuzleri tasarliyorum. Detaylar burada → Bu sitede, mikrobloglarda kaybolmasini istemedigim konularda, 2007'den beri yaziyorum. RSS FEEDLY
Öne Çıkarılanlar
UXistanbul 2017 ve Karl Gilis’in “İlk Buluşma Prensibi” Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (2 hafta önce)
UX Alive 2017’den “UX Ne ki?” Diyenleri de İlgilendiren Notlarım ve Konferans Günü Özeti Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (3 hafta önce)
📚 Son Okuduğum Kitaplar Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (1 ay önce)
Bu blog ve bağlı diğer sitelerimde hızlı arama yapabilirsiniz.

Bu sitede yer alan içerikler izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda bir e-posta gönderiniz. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

TELIF HAKKI, 2007-2017 NUMANCEBI.COM