📚 Son Okuduğum Kitaplar

1 hafta önce, Editörün Seçimi, Kitap kategorisine eklendi.

Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum.

Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir listesini paylaşacağım buradan. Her seferinde bu yazıyı güncelleyeceğim, eklemelerle. Bazısını ilk kez, bazısını ikinci kez okuyor olabilirim ama her halükarda bir kitaba başlamadan önce o kitaba ayıracağım vakit önemli olduğu için iyi bir ön araştırma yaptığımı hatırlatayım. Dolayısıyla bu listede -bana göre- hiç boş kitap yok. Her biri bana bir şeyler katmış kitaplar, size de katabilir.

Mart 2017

  1. Sapiens: Hayvanlardan Tanrılara – İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi, Yuval Noah Harari (İlgili Yazım)
  2. Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali
  3. Küçük Prens, Antoine de Saint-Exupery
  4. Hamlet, William Shakespeare
  5. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Peyami Safa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bunlar da İlginizi Çekebilir


TTNET’in İnternet Kesintileri Sonrası Gösterdiği Yandex Reklamı Bir süredir internet kesintileri sonrası tarayıcıda bir reklam beliriyor. Bazen sırf bu reklamı gösterebilmek için kasten interneti kestiklerini... (3 sene önce)
Yahudilerin Genellikle Zirvede Olmasının Sebebi Bana göre birbirlerine destek olmalarıdır bunun nedeni. Çıkar ilişkisi dahi olsa (tümüyle öyledir demiyorum, o ihtimal bile olsa) birbirlerine her... (3 sene önce)
AnlatıYorum #2: Kibirli Bir İnsan Olsan da Aşağılamak için Başkalarına İhtiyacın Var Atatürk, cumhurbaşkanlığı süresi boyunca hiç yurt dışına çıkmamış, aksine İngiltere kralı, Yunan başbakanı ve İran şahı gibi pek çok... (2 sene önce)
Daha fazlası için tıklayınız →
Numan ebi Blog sayfama hosgeldin. Henuz tanismadiysak ben Numan, kullanici-merkezli web siteleri ve mobil uygulama arayuzleri tasarliyorum. Detaylar burada → Bu sitede, mikrobloglarda kaybolmasini istemedigim konularda, 2007'den beri yaziyorum. RSS FEEDLY
Öne Çıkarılanlar
📚 Son Okuduğum Kitaplar Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (1 hafta önce)
Hepimizin Hikayesi: Sapiens Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (1 ay önce)
Onlarca Ülke ve 80’den Fazla Şehir Gören 85 Yaşındaki Ülkü Teyze Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum. Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir... (3 ay önce)
Bu blog ve bağlı diğer sitelerimde hızlı arama yapabilirsiniz.

Bu sitede yer alan içerikler izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda bir e-posta gönderiniz. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

TELIF HAKKI, 2007-2017 NUMANCEBI.COM