📚 Son Okuduğum Kitaplar

2 ay önce, Editörün Seçimi, Kitap kategorisine eklendi.

Bu seri ile ilgili bilgilendirme yazının sonundadır.

Mayıs 2017

 1. Yeraltından Notlar, Fyodor Dostoyevski
 2. Tıkanma, Chuck Palahniuk

Nisan 2017

 1. Dönüşüm, Franz Kafka
 2. Otomatik Portakal, Anthony Burgess
 3. Dahi Diktatör, Celal Şengör
 4. Simyacı, Paulo Coelho
 5. Babaya Mektup, Franz Kafka

Mart 2017

 1. Sapiens: Hayvanlardan Tanrılara – İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi, Yuval Noah Harari (İlgili Yazım)
 2. Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali
 3. Küçük Prens, Antoine de Saint-Exupery
 4. Hamlet, William Shakespeare
 5. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Peyami Safa

Bu nedir?

Bu listeyi blogdaki birçok gönderi gibi öncelikle kendime not olarak hazırlıyorum.

Bundan böyle ayda bir, bir önceki ay okuduğum kitapların bir listesini paylaşacağım buradan. Her seferinde bu yazıyı güncelleyeceğim, eklemelerle. Bazısını ilk kez, bazısını ikinci kez okuyor olabilirim ama her halükarda bir kitaba başlamadan önce o kitaba ayıracağım vakit önemli olduğu için iyi bir ön araştırma yaptığımı hatırlatayım. Dolayısıyla bu listede -bana göre- hiç boş kitap yok. Her biri bana bir şeyler katmış kitaplar, size de katabilir.

Okumaya başladığım kitapları Instagram hikayemde paylaşıyorum. Dolayısıyla bir sonraki ay muhtemelen bitirmiş olacağım kitapları ve o kitaplardan alıntılarımı görmek için @numancebi profilini takibe alınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bunlar da İlginizi Çekebilir


Her Hafta En Az Bir Tiyatro Oyunu Hedefim ve Son İzlediklerim Bana göre sinemadan daha etkileyici ve daha saygıya değer tiyatro. Son zamanlarda meşgale ararken düzenli bir şey olsun istedim. Ocak ayından beri her... (1 sene önce)
Photoshop’ta “Pen Tool” ile Karakter Çizimi Onlayn için hazırladığım bu derste sadece "Pen Tool" kullanarak Photoshop\'ta çok basit karakter oluşturmayı anlatacağım. Yaklaşık yarım... (8 sene önce)
TTNET’in İnternet Kesintileri Sonrası Gösterdiği Yandex Reklamı Bir süredir internet kesintileri sonrası tarayıcıda bir reklam beliriyor. Bazen sırf bu reklamı gösterebilmek için kasten interneti kestiklerini... (3 sene önce)
Daha fazlası için tıklayınız →
Numan ebi Blog sayfama hosgeldin. Henuz tanismadiysak ben Numan, kullanici-merkezli web siteleri ve mobil uygulama arayuzleri tasarliyorum. Detaylar burada → Bu sitede, mikrobloglarda kaybolmasini istemedigim konularda, 2007'den beri yaziyorum. RSS FEEDLY
Öne Çıkarılanlar
UXistanbul 2017 ve Karl Gilis’in “İlk Buluşma Prensibi” Bu seri ile ilgili bilgilendirme yazının sonundadır. Mayıs 2017 Yeraltından Notlar, Fyodor Dostoyevski Tıkanma, Chuck Palahniuk Nisan... (2 ay önce)
UX Alive 2017’den “UX Ne ki?” Diyenleri de İlgilendiren Notlarım ve Konferans Günü Özeti Bu seri ile ilgili bilgilendirme yazının sonundadır. Mayıs 2017 Yeraltından Notlar, Fyodor Dostoyevski Tıkanma, Chuck Palahniuk Nisan... (2 ay önce)
📚 Son Okuduğum Kitaplar Bu seri ile ilgili bilgilendirme yazının sonundadır. Mayıs 2017 Yeraltından Notlar, Fyodor Dostoyevski Tıkanma, Chuck Palahniuk Nisan... (2 ay önce)
Bu blog ve bağlı diğer sitelerimde hızlı arama yapabilirsiniz.

Bu sitede yer alan içerikler izinsiz kopyalanamaz, kaynak belirtmeksizin alıntılanamaz. Gerektiği durumda bir e-posta gönderiniz. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

TELIF HAKKI, 2007-2017 NUMANCEBI.COM